30 травня відбудеться засідання атестаційної комісії
Опубліковано 29 травня 2019 року о 16:45
30 травня 2019 року о 14 годині в актовому залі (2 поверх) приміщення ГУНП в Тернопільській області (вул. Валова, 11, м. Тернопіль) відбудеться засідання атестаційної комісії ГУНП в області №14.
Порядок денний: проведення атестування поліцейських ГУНП в Тернопільській області
За списком:
|
спеціальне звання
|
П.І.Б
|
займана посада
|
|
підполковник поліції
|
Кондратюк Георгій Григорович
|
інспектор – черговий сектору реагування патрульної поліції №4 Теребовлянського ВП ГУНП
|
|
підполковник поліції
|
Березіцький Дмитро
Васильович
|
інспектор-черговий чергової частини роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» ГУНП
|
|
майор поліції
|
Гожій Андрій
Ігорович
|
слідчий відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Тернопільського ВП ГУНП
|
|
майор поліції
|
Лехман Михайло Романович
|
старший дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Тернопільського ВП ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Бернацький Василь Володимирович
|
старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Шуляки Володимир Борисович
|
старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Кременецького ВП ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Касіян Валентина Дорофіївна
|
старший інспектор сектору проходження служби управління кадрового забезпечення ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Козюк Любомир Стефанович
|
інспектор взводу №1 роти поліції особливого призначення ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Шаповал Вадим Сергійович
|
старший інспектор сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП
|
|
капітан поліції
|
Штурма Юрій Сергійович
|
слідчий слідчого відділення Шумського відділення поліції Кременецького відділу поліції ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Калінгер Назар Васильович
|
слідчий слідчого відділення Тернопільського районного відділення поліції Тернопільського ВП ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Вальчишин Ольга
Миколаївна
|
слідчий слідчого відділення Козівського відділення поліції Бережанського ВП ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Бей Степан
Степанович
|
інспектор сектору реагування патрульної поліції № 2 Козівського відділення поліції Бережанського ВП ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Ігнатюк Андрій Анатолійович
|
слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Чарчак Олена Миколаївна
|
інспектор сектору аналізу та планування управління превентивної діяльності ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Жеребецького Богдана Григоровича
|
командир взводу №1 роти конвойної служби окремих підрозділів ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Пилипко Мар’ян Юрійович
|
заступник командира взводу №1 роти конвойної служби окремих підрозділів ГУНП
|
|
старший лейтенант
поліції
|
Качківська Оксана Олегівна
|
старший слідчий слідчого відділення Теребовлянського ВП ГУНП
|
|
старший лейтенант поліції
|
Закришка Ігор
Ярославович
|
дільничний офіцер поліції сектору превенції Бережанського ВП ГУНП
|
|
лейтенант поліції
|
Бовін Володимир Володимирович
|
дільничний офіцер поліції сектору превенції Заліщицького відділення поліції Чортківського ВП ГУНП
|
|
лейтенант
поліції
|
Бондя Наталія Володимирівна
|
слідчий відділення розслідування злочинів, учинених дітьми слідчого відділу Тернопільського ВП ГУНП
|
|
лейтенант
поліції
|
Адамович Тетяна Степанівна
|
дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Тернопільського ВП ГУНП
|
|
старший сержант
поліції
|
Турчак Тарас Дмитрович
|
поліцейський-водій сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Тернопільського ВП ГУНП
|
|
старший сержант поліції
|
Клемпоуз Андрій Львович
|
поліцейський відділення №1 взводу №1 роти конвойної служби окремих підрозділів ГУНП
|
|
старший сержант поліції
|
Кохно Віктор Віталійович
|
поліцейський – штурмовик 1-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління (Корпус оперативно-раптової дії) ГУНП
|
|
старший сержант поліції
|
Ониськів Володимир Теодозійович
|
поліцейський взводу № 3 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» ГУНП
|
|
сержант поліції
|
Шмир Назарій Михайлович
|
поліцейський з обліку та збереження речових доказів і озброєння логістики Збаразького відділення поліції Підволочиського ВП ГУНП
|
|
капрал поліції
|
Качор Вадим
Іванович
|
молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків центру забезпечення ГУНП
|
|
рядовий
поліції
|
Коваленко Олександр Євгенович
|
поліцейський взводу № 1 роти патрульної поліції особливого призначення «Тернопіль» ГУНП
|