Портал в режимі тестування та наповнення
26-річний тернополянин обікрав магазин
Опубліковано 12 серпня 2022 року о 11:29

Позбавлення волі строком від п’яти до восьми років загрожує мешканцю міста, який викрав товар з приміщення магазину.

На лінію «102» надійшло звернення від керуючої одної із торгових мереж. Заявниця попросила розшукати та притягнути до відповідальності незнайомця, який вчинив протиправне. Факт крадіжки працівники крамниці виявили, коли переглянули записи з камер відеоспостереження.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники Тернопільського районного управління поліції вийшли на слід зловмисника. Тернополянин 1996 року народження у скоєному злочині зізнався. Перевіряється причетність хлопця до вчинення аналогічних протиправних дій на території міста.

Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux