46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
22.01.2018Головна » Новини » Найголовніше

Юні мешканці східних областей проведуть різдвяні канікули на Тернопільщині (ФОТО)
05.01.2018 | 17:17

Понад двохсот неповнолітніх жителів Луганської та Донецької області приїхали святкувати Різдво на Тернопільщину у рамках благодійної акції «Схід і Захід разом». Діти смакуватимуть святовечірню кутю та ознайомляться з історією і культурою регіону.

 

 

Діти перебуватимуть у родинах  з  Бережанського, Борщівського, Бучацького, Монастириського, Заліщицького, Козівського та Чортківського районів. Разом зі своїми новими друзями гості ознайомляться з місцевими святковими традиціями. Для них будуть організовані різні майстер-класи та інші заходи. А задля безпеки їх усюди супроводжуватимуть працівники тернопільської поліції. Вони забезпечуватимуть спокійне та безпечне перебування неповнолітніх з 5 по 10 січня. Саме стільки дітлахи гостюватимуть в різних регіонах області.

 

 

За словами керівника начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в області Петра Тиховича, діти, які приїхали з східних областей, відкриті до спілкування і дуже щирі. Поліцейські сподіваються, що приємні враження від перебування в нашому краї залишаться у дітлахів надовго.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку