46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
17.01.2018

Головна » Новини » Найголовніше

Тернопільські динамівці здобули понад сорок нагород у міжнародних та всеукраїнських чемпіонатах
27.12.2017 | 12:40

У середу, 27 грудня, в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області відбулося засідання президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Учасники зібрання підсумували річні здобутки та вручили нагороди найкращим колективам фізичної культури за активну роботу та спортивні досягнення.

Заступник голови фізкультурно-спортивного товариства Володимир Небесний проінформував присутніх  про результати  проведених змагань за програмою «Динаміади-2017».

Протягом року фізкультурно-спортивне товариство активно популяризувало масову фізичну культуру та спорт серед співробітників правоохоронних органів області, пропагувало динамівський рух у молодіжному середовищі. Загалом було проведено понад два десятки масових заходів, в яких взяли участь 1354 працівників  правоохоронних органів області. Тернопільські спортсмени- динамівці брали участь і в всеукраїнських та міжнародних змаганнях: срібні нагороди з біатлону здобули динамівки Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина, відзначився на чемпіонаті світу з цього виду спорту і Дмитро Підручний. Серед юніорів третю сходинку з літнього біатлону здобув Віталій Труш, а Оксана Більчак стала чемпіонкою на біговій доріжці (800 м). Динамівки Марія Хлян та Наталія Солтан здобули нагороди в важкій та легкій атлетиці, бронзу на чемпіонаті з сноубордингу здобула тернополянка Тетяна Копчак, а чемпіоном України з сноубордкросу стала Тетяна Тарнавська.

Загалом наші спортсмени здобули 5 нагород чемпіонатів світу, 6 - з чемпіонату Європи та понад тридцять нагород чемпіонатів та кубків України.

За сприяння Тернопільській обласній організації ФСТ «Динамо» Президія відзначила начальника управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктора Мацикура, голову колективу фізичної культури Управління поліції охорони в області  Олега Іващенка, колектив державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС  України» в Тернопільські області та відділ комунікації обласного управління поліції.

Начальник Управління ДСНС в Тернопільській області Віктор Маслей урочисто привітав динамівця команди рятувальників Олександра Федьківа з присвоєнням чергового спеціального звання майора служби цивільного захисту.

Бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу Андрій Голуб та бронзовий призер з поліатлону Руслан Даньків отримали грамоти за досягнуті спортивні результати.

Кубок та диплом за досягнете перше місце отримав колектив фізичної культури ГУНП в Тернопільській області. Друге та третє місця за результатами досягнень здобули команди поліції охорони та УДСНС області.

Щодо планів на майбутнє, то в у пріоритеті й надалі буде розвиток масової фізичної культури, проведення комплексних змагань за програмою «Динаміада-2018» та здобуття першості у спортивних дійствах.