46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
22.01.2018Головна » Новини » Найголовніше

Олександр Богомол з робочим візитом відвідав Зборівщину (ФОТО)
06.12.2017 | 16:36

6 грудня особистий прийом жителів Зборівщини провів керівник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

 

1

 

Першим на зустріч з керівником поліції прийшов міський голова райцентру. Обговорили питання територіального обслуговування місцевої громади, адже чимало населених пунктів, що увійшли до Зборівської об’єднаної громади - з сусідніх районів. Олександр Богомол запевнив, що, незважаючи, до якої громади відноситься село чи містечко, їх обслуговуватимуть ті відділи та відділення поліції, до яких вони належать територіально.

 

До співпраці з поліцейськими готова міська влада Зборова у питаннях безпеки, зокрема щодо встановлення відеоспостереження в райцентрі, освітлення пішохідних переходів.

 

IMG_7497

 

Подякувати поліцейським за сприяння в безпечному довезені школярів до навчальних закладів прийшла представниця місцевої райдержадміністрації.

 

Були на прийомі жителі Зборівщини і з особистих питань, зокрема ті, хто невдоволені ходом розслідування кримінальних проваджень.

 

2

 

Після прийому громадян Олександр Богомол разом із заступником Михайлом Білецьким провели нараду з особовим складом Зборівського відділення поліції. Зокрема керівник поліції перевірив роботу чергової частини, як користуються новим спорядженням – камерами та планшетами співробітники, котрі виїжджають в складі групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативної групи.

 

3

 

Кадрове питання для Зборівського відділу поліції актуальне як і для багатьох інших територіальних підрозділів. Некомплект, насамперед, стосується тих служб, які реагують на повідомлення та слідства.

 

4

 

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області    

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку