46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
19.12.2017Головна » Новини » Найголовніше

Тернопільські старшокласники завітали у гості до поліцейських (ФОТО)
01.12.2017 | 12:43

Пізнавальну екскурсію влаштували тернопільські працівники поліції учням загальноосвітньої школи села Баурів Тернопільського району. Школярів ознайомили з історією правоохоронного відомства та провели бесіди на правову тематику у рамках Всеукраїнського тижня права.

Зустріч поліцейських та  учнів 10 -11 класів розпочалася з відвідин музею Головного управління Нацполіції Тернопільщини. Хлопців та дівчат ознайомили з історією створення та реформування відомства, показали зброю та спецзасоби, якими користуються у роботі правоохоронці.

Питання правової тематики з учнями обговорив головний спеціаліст Управління забезпечення прав людини ГУНП в області Олександр Кушка. Знати свої права, виконувати певні обов’язки, дотримуватися норм законної поведінки, уміти захистити свої інтереси згідно закону – саме на таку тематику спілкувалися юні гості та омбудсмен.

Дізналися школярі і про інші норми законодавства, а саме про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Працівники поліції розповіли школярам з якого віку настає відповідальність за вчинення окремого правопорушення, навели приклади конкретних неприємних ситуацій, у які можна потрапити через власну необережність і як їх уникнути. Не оминули правоохоронці і теми наркотиків та алкоголю, оскільки чимало злочинів скоюється саме у такому неадекватному стані.  

 - Дуже часто підлітки не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити. Не маючи достатнього досвіду для вирішення проблеми, підлітки навіть опиняються на межі скоєння злочину. Але вони мають пам’ятати, що будь-яку проблему завжди можна вирішити. Хочеться, аби неповнолітні зростали з розумінням та дотриманням певних правил поведінки у суспільстві, засвоїли свої права та обов’язки, - підсумував зустріч інспектор ювенальної превенції Микола Подлецький.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
18.12.2017 | 12:32 Увага розшук!
13.12.2017 | 11:00 Увага розшук!