46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
19.12.2017Головна » Новини » Найголовніше

Тернопільські бійці вирушили на східні рубежі
29.11.2017 | 14:02

29 листопада в зону проведення антитерористичної операції відправились бійці роти поліції особливого призначення "Тернопіль". Це вже 29 відрядження правоохоронців на Схід.

 

Провести на нелегку службу працівників роти  прийшли рідні, близькі та друзі. І хоч для поліцейських ця ротація є далеко не першою, чоловіки проведуть на сході два місяці, тож далеко від рідної домівки святкуватимуть усі Різдвяні свята.

 

 

 

З напутніми словами та побажаннями звернувся до особового складу начальник Головного управління  Національної поліції в Тернопільській області  Олександр Богомол.

 

 

- Ви обличчя нашої області, тому вимагаю дотримуватися законності, дисципліни, а ще  - берегти один одного. Переконаний, через два місяці рідні зустрічатимуть вас живими та здоровими,  – зазначив очільник тернопільського відомства.

 

 

За захист територіальної цілісності подякував бійцям і очільник Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

 

- Ви своєю присутністю на східних рубежах забезпечуєте спокій у рідних домівках і не тільки. Бажаю вам мирного неба, та духовної підтримки.

 

 

Другу ротацію відбуватиме на сході капрал поліції Роман Лисюк. Свій перший військовий досвід боєць отримав, вступивши до роти поліції особливого призначення «Тернопіль». Завдання, каже поліцейський, як і за першої поїздки незмінні.

 

- Чергуємо на блокпостах, аби не допустити незаконного вивезення зброї, вибухівки та боєприпасів. Також підтримуємо правопорядок серед місцевого населення, - розповідає боєць. - Чи хвилюються рідні? Звичайно, однак поважають мій вибір, адже добре знають, яким необхідним він є для нас усіх та для країни.

 

 

За традицією, бійців перед дорогою благословили священики.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
18.12.2017 | 12:32 Увага розшук!
13.12.2017 | 11:00 Увага розшук!