46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
20.10.2017Головна » Новини » Найголовніше

Головою Тернопільської обласної організації професійної спілки атестованих працівників ОВС втретє обрано Ярослава Романюка
10.10.2017 | 16:41

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції Тернопільщини відбулася третя звітно-виборна конференція Тернопільської обласної організації професійної спілки атестованих працівників ОВС України.  У зібранні взяли участь керівник ГУНП  Олександр Богомол, голова профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Олександр Козленко та його заступник Ігор Шевченко, представники первинних організацій.

 

MVS_3388

 

Профспілкову організацію тернопільські правоохоронці заснували у березні  2002 року. До її складу сьогодні входять майже півтори тисячі співробітників поліції. Як наголосив у звіті голова обласної профспілки Ярослав  Романюк, останнім часом все більше правоохоронців виявляють бажання приєднатися до профспілкового руху. Така ситуація закономірна, адже поліцейські  відчувають підтримку та дієвість організації.

 

MVS_3376

 

-Усі кошти, які є в наявності, використовуються виключно за рішенням первинних профспілкових організацій, обласного комітету у відповідності до статуту професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, - зазначив Ярослав Романюк. - Основна частина коштів залучається для надання матеріальної допомоги членам профспілки. За останні п’ять років надано матеріальної допомоги на суму 2 мільйони 697 тисяч гривень. Також щорічно для дітей членів профспілки організовуємо придбання новорічних подарунків, в розмірі 50 відсотків компенсовуємо вартість дитячих оздоровчих путівок. Стало доброю  традицією з нагоди новорічних свят надавати допомогу будинкам для дітей-сиріт, якими опікується тернопільська поліція. Впродовж останніх п’яти років профспілка виділила понад тридцять тисяч гривень на потреби футбольної команди Головного управління Національної поліції краю. Надавалися  кошти для придбання ліжок для потреб відомчої лікарні, зміцнення матеріально-технічної бази управління.

 

Голова профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Олександр Козленко поінформував присутніх про діяльність організації на державному рівні, зокрема про те, що завдяки наполегливості профспілок, внесено зміни до державного бюджету України про виділення 7-8 мільярдів гривень для перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції, зараз триває робота над змінами до Закону України «Про поліцію» в тій частині, яка стосується оперативної діяльності, над змінами до законопроекту «Про працю» та багатьма іншими важливими для працівників поліції законодавчими рішеннями.

 

MVS_3419

 

Заступник голови профспілки Ігор Шевченко зазначив, що задоволений роботою відомчої організації на Тернопіллі.

 

-Тернопільська обласна організація професійної спілки атестованих працівників в трійці лідерів за всіма напрямками діяльності. Для нашої спільної справи тернопільська організація робить дуже багато, тому ми поважаємо думку  її керівника Ярослава Романюка.

 

MVS_3395

 

До слова, Ярослав Романюк уже двічі обирався головою обласної профспілкової організації. Цього разу учасники зібрання втретє довірили йому очолювати профспілку. Також обрано новий склад обласного комітету ревізійної та мандатної комісій.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
17.10.2017 | 12:07 Обікрав родич
17.10.2017 | 11:28 Увага розшук!