46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
20.10.2017Головна » Новини » Найголовніше

Тернопільські поліцейські побували на шкільній виставі (ФОТО)
06.10.2017 | 12:04

«Кепські справи» - саме таку назву отримала вистава  школярів Лановецької загальноосвітньої школи № 1.  Четверокласники у пісенній та віршовій формі навчали інших школяриків дотримання правил дорожнього руху. На творчий захід юні актори запросили і працівників поліції.

В актовому залі школи лунали веселі пісні та повчальні вірші. Актори у формі поліцейських та маленький світлофор розповідали глядачам, як правильно поводитися на вулиці,  безпечно переходити дорогу,  та що означають дорожні знаки. Виставу з захопленням споглядали не тільки школярі, а й дорослі діти. Реалізувати такий творчий, і водночас повчальний задум, учням 4-Б класу допомогла їх учитель Надія Мельник. Каже, саме через тісне спілкування з працівниками поліції і обрали таку тему для вистави.

- Зустрічі з поліцейськими у нас часті, бо дітям подобається живе спілкування, а не вивчення сухих правил. От ми і вирішили показати, чому же навчилися завдяки повчальним урокам поліцейських.

Задоволена виступом учнів  інспектор ювенальної превенції Лановецького відділення поліції Сніжана Рудько. Вона вкотре наголосила, якими необхідними є знання усіх дорожніх правил.

- Дітям більш доступна саме ігрова форма спілкування, тому ми малюємо, співаємо, розгадуємо загадки, аби краще все запам’ятати, - зазначає поліцейська. -  Та й взагалі, працівник поліції у формі, який відвідує навчальний заклад, дисциплінує дітей. Стараємося зустрічатися якнайчастіше.

Подякував  дітям за виставу і керівник  обласного відділу ювенальної превенції Петро Тихович. Він наголосив, що такі заходи є дуже корисними, бо не тільки навчають а й дисциплінують дітей. Поліцейський подарував учасникам вистави спортивний інвентар та побажав і надалі творчо розвиватися.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
17.10.2017 | 12:07 Обікрав родич
17.10.2017 | 11:28 Увага розшук!