46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
17.08.2017Головна » Новини » Найголовніше

Шановні колеги, дорогі друзі!
04.08.2017 | 09:03

Сьогодні відзначаємо наше професійне свято – день Української поліції.

 

Реформа Міністерства внутрішніх справ – відважний крок цілої команди професіоналів, котрі розуміли, що мусять знайти інструмент, аби назавжди зламати стару систему і, водночас, в доволі короткі терміни створити нове правоохоронне відомство. Нашою мотивацією стала вимога суспільства, ідеї Майдану, боротьба за єдність держави. 

 

4 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко  підписав важливий документ, за яким сьогодні живе нова Українська поліція, і цей день, згідно наказу гаранта держави,  став нашим професійним святом.

 

Нова українська поліція на момент становлення асоціювалася переважно з патрульними, адже саме вони стали «візитівкою» реформи МВС. Утім 4 серпня - професійне свято всіх, хто з гордістю носить звання поліцейського – слідчих, оперативників, дільничні офіцерів, тих, хто на передньому краї боротьби зі злочинністю, і хто в «тилу» забезпечує життєдіяльність правоохоронного відомства.

 

Хочу подякувати за службу кожному поліцейському Тернопільщини,  котрий пройшов нелегкий шлях реформування і достойно став до лав захисників. Свій професіоналізм ви доводите щоденною службою в ім’я захисту людей, свою мужність і витримку демонструєте у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Щиро дякую громаді Тернопільського краю за те, що вірите нам, що підтримуєте і розумієте важливість нашої справи. Дякую за співпрацю, за кожне слово конструктивної критики. Знайте, наша сила – у вашій довірі.

 

Зичу всім міцного здоров’я, наснаги, терпеливості та витримки. Хай Господь благословить нас на цьому нелегкому шляху.   

 

 

Олександр Богомол,

начальник ГУНП в Тернопільській області,

полковник поліції

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
16.08.2017 | 11:19 УВАГА,РОЗШУК!
07.08.2017 | 15:56 Увага розшук!