46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
23.09.2017Головна » Новини » Найголовніше

На міжнародних змаганнях кінологів представник поліції Тернопільщини виборов четверте місце (ФОТО)
17.05.2017 | 12:32

Днями у Тернополі завершилися Міжнародні змагання кінологічних команд. Нагадаємо, у конкурсі, який минулого тижня відбувся за ініціативи Державної фіскальної служби України, брали участь 29 кінологів з десяти країн. Були представлені команди управлінь поліції, фіскальної, митної, прикордонної служб, представники із забезпечення безпеки аеропорту «Бориспіль». Національну поліцію України представляли поліцейські з Тернополя та Закарпаття разом зі своїми чотирилапими напарниками.

 

 

Кращу кінологічну команду визначали у трьох категоріях: пошук наркотичних засобів, пошук зброї та набоїв, пошук тютюнових виробів.

 

Інспектор-кінолог поліції Тернопільщини  Микола Крайник разом з вівчаркою Лордом демонстрували вміння у пошуку зброї та набоїв у легковому, вантажному транспорті, в приміщенні та багажі. У своїй категорії вони здобули почесне четверте місце.

 

 

Поліцейський задоволений робою хвостатого помічника, який, до слова, на ділі доказав свою професійну придатність під час виконання завдань у зоні АТО.

 

Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан вручив тернопільській команді почесну грамоту й побажав подальших успіхів у нелегкій службі.

 

 

 

 

 

Відділ комунікації поліції

 Тернопільської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку