46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
23.09.2017Головна » Новини » Найголовніше

Випускникам Національної академії внутрішніх справ вручили дипломи (ФОТО)
13.05.2017 | 13:43

 

Дипломи про здобуття вищої освіти отримали випускники Тернопільського відділення Навчально-наукового інституту № 4 Національної академії внутрішніх справ сьогодні, 13 березня в приміщенні Головного управління Національної поліції України

 

D:\фото обр\MVS_5567.jpg

 

Впродовж п’яти років тридцять сім студентів здобували вищу освіту за спеціальністю «правознавство». Всі випускники - діючі працівники правоохоронних органів, які несуть службу у різних структурних підрозділах Тернопільської області.

 

Привітати студентів прийшов начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області Андрій Зальопаний. Він побажав успіху та професійних здобутків випускникам.

 

Навчали студентів Тернопільського вишу київські викладачі – професори, доктори юридичних наук, доценти та кандидати юридичних наук. Державні іспити, а це теорія держави і права, адміністративна діяльність та кримінальне право студенти здали успішно.

 

D:\фото обр\MVS_5525.jpg

 

Завідувач Тернопільського відділення ННІ Василь Крайник наголосив, що отримані дипломи повинні допомогти працівникам поліції підніматися вгору по кар'єрних сходинках та займати керівні посади.

 

Привітала випускників методист навчального закладу Тетяна Харечко. Жінка зазначила, що всі здобутті знання є міцним фундаментом для кар’єрного росту.

 

D:\фото обр\MVS_5561.jpg

 

Для учасників АТО, бойових дій, військовослужбовців за контрактом, працівників Національної поліції, МВС України вступ без ЗНО за результатами вступних іспитів.

 

Прийом документів та подальше навчання відбувається безпосередньо в Тернопільському відділенні ННІ №4 за адресою: 46001, вул. Липова,39, м.Тернопіль тел. (0352) 52-13-53, Інформацію про виш можна отримати на сайті – navs.te.ua

 

D:\фото обр\MVS_5496.jpg

 

Конкурсне зарахування та вступні іспити проходять у Національній академії внутрішніх справ – площа Солом’янська, 1, м. Київ, 03035.

 

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку