46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
24.11.2017Головна » Новини » Найголовніше

У Тернополі змагаються кінологи (ФОТО)
11.05.2017 | 14:35

Міжнародні змагання кінологічних команд розпочалися 11 травня у Тернополі. Два дні поспіль на базі Тернопільського національного економічного університету свою майстерність демонструватимуть службові собаки з  десяти митних служб  Азербайджану, Молдови, Грузії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Болгарії, Словаччини, Чехії і Туреччини. Змагаються за призові місця і кінологічні команди правоохоронних органів і організацій України.

 

 

Ініціювала кінологічний конкурс Державна фіскальна служба України, представники якої впевнені, що кожна з команд-учасників має власний досвід тренування чотирилапих помічників  та готові поділитись такими напрацюваннями з іншими службами.

Україну на змаганнях представляють команди Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України та  Національної поліції України. Як розповів заступник начальника Кінологічного центру ГУНП в Тернопільській області Сергій Крамар, цьогоріч поліцейську команду формують тернопільські та закарпатські правоохоронці.

 

 

- Це визначна подія для нашої області, -  зазначає Сергій Крамар. – Сподіваємося, що рівень вишколу наших собак не гірший ніж у закордонних гостей. Наш помічник Лорд демонструватиме своє вміння шукати зброю та вибухівку. Він вже двічі побував в зоні АТО та допомагав бійцям знаходити чимало заборонених та небезпечних предметів. А загалом, сподіваємося набути нового міжнародного досвіду у тренуванні собак.

 

 

Загалом протягом двох днів собаки покажуть свої знання по трьох спеціалізаціях: пошук наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів. Випробування відбуватимуться у вантажних та легкових транспортних засобах, у багажах та приміщені.

 

 

Вже 12 травня судді визначать, хто з кінологів найкраще співпрацює зі своїм чотирилапим другом та вміло його натренував. Переможці отримають нагороди та приємні призи.

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
21.11.2017 | 09:47 Увага розшук!