46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11
телефон (0352) 27-12-58, факс (0352) 27-12-30
19.12.2017Головна » Новини » Найголовніше

Тернопільські правоохоронці зустрілись з школярами (фото)
21.03.2017 | 14:47

«Безпечна дорога дитинства» - саме під таким гаслом пройшла зустріч учнів 5-6 класів Тернопільської загальноосвітньої школи № 15 з поліцейськими.

 

Працівники Тернопільського відділу поліції, патрульні, вибухотехніки та кінологи розповіли дітям про поведінку на вулицях міста, про те, як убезпечити себе від фізичних посягань, нагадали школярам правила дорожнього руху та розповіли про небезпеку від вибухонебезпечних предметів.

 

 

Начальник міського відділу поліції Сергій Гаврилюк каже, що такі заходи надзвичайно дієві та ефективні і формують у неповнолітніх вміння та навички правильної поведінки у громадських місцях.

 

 

- Мета нашої зустрічі - надати дітям корисну інформацію, як вести себе в екстремальних ситуаціях, при зустрічі з невідомими особами та, що необхідно робити, щоб не стати жертвою насильства.

 

 

Як зазначила заступник директора з виховної роботи Мирослава Стольківська, завдяки таким акціям діти у позаурочний час та навіть на канікулах будуть знати, як себе поводити в тій чи іншій ситуації.

 

 

Цікавим урок пройшов і для самих школярів. П’ятикласниця Юлія розповіла, що після цієї зустрічі з працівниками поліції вона багато чого дізналася нового. Основне правило, яке вона усвідомила для себе - це не потрібно виносити з дому цінні речі, не хизуватись дорогими гаджетами та не довіряти стороннім людям, а про небезпечні предмети повідомляти старшим чи на лінію "102".

 

 

Поліцейські показали школярам, якими бувають вибухонебезпечні предмети та розповіли, чого слід остерігатися у разі їхнього виявлення.

 

 

Дітям дали змогу відчути себе працівниками поліції - їм дозволили посидіти за кермом службового авто і навіть покатали на ньому. Неймовірні враження у дітей залишилися після знайомства з чотирилапим помічником кінологів Річі.

 

 

Поліцейські  роздали школярам листівки-застереження та буклетики з правилами дорожнього руху, які учням необхідно дотримуватися завжди та всюди. 

 

 

 Відділ комунікації ГУНП

Тернопільської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
18.12.2017 | 12:32 Увага розшук!
13.12.2017 | 11:00 Увага розшук!