На дві собаки знижка: черговий довірливий покупець не отримав домашніх улюбленців

Шахрайство
Шахрайство  «купи собаку» продовжує знаходити довірливих покупців. Люди шукають тварин на популярних торгових платформах, а знаходять аферистів.
 
Сподівався, що знайшов задешево собаку дороговартіснї породи, однак потрапив у шахрайську пастку житель столиці. Чоловік родом з Заліщицького району і саме перебував в гостях в рідних. Він вирішив придбати домашнього улюбленцяґ і натрапив на оголошення про продаж той пуделя. Зазвичай ціна даної породи  висока – від 20 тисяч гривень. Однак невідомий продавець цінив дешево – 10 тисяч, ще й запропонував забрати двох останніх цуценят зі знижкою – всього 18 тисяч.
 
Потерпілий погодився і перевів кошти на вказану торговцем картку. Той запевнив, що вже домовився про доставку цуценят і навіть надав номер перевізника. На цьому торги скінчилися. Бо ані собаковод, ані шофер автівки, якою мав прибути живий товар,  більше не виходили на зв'язок.
 
Потерпілий зателефонував в поліцію. За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження.
 
Вкотре застерігаємо: не здійснюйте передоплату дороговартісного товару! Домовляйтеся про післяоплату.
 
У випадку придбання тварин, ретельно перевіряйте продавця. Пересвідчіться, чи фото реальні, вимагайте показати тварин через відеозвязок. Шукайте відгуки про торговців, перевіряйте їх мобільний в мережі. Варто просити фото  документів власника тварини. А от  вибирати оголошення з найнижчою ціною не варто – саме так найчастіше аферисти приваблюють своїх жертв, ще й запевняють, що торгують не для заробітку. Проявіть розсудливість та обачність!
 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області