Сімнадцятирічний юнак впродовж року обкрадав будинки колишніх односельчан

Кримінал
Майна більш як на дванадцять тисяч гривень викрав з двох нежитлових будинків невідомий. Перша заява про крадіжку надійшла в Тернопільське районне відділення поліції ще на початку квітня.
 
Про віджаті вікна та відсутність електроінструментів повідомив житель села Домаморич.
 
 
Чоловік сказав, що з новобудови щезли болгарка, шуруповерт, рибацькі гумові чоботи, вудки та інші речі. Сума збитків - 9 тисяч гривень.
 
 
За деякий час із схожою заявою звернулася до поліції ще одна потерпіла. З її помешкання зникло близько 50 кілограмів горіхів та 10 метрів мідного кабелю.
 
Правоохоронці почали перевіряти усіх жителів Домаморичів, які раніше потрапляли у поле зору поліцейських. У ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники встановили особу підозрюваного. Це - сімнадцятирічний юнак, який жив у даному населеному пункті, але останні роки мешкає в Тернополі.
 
Підозрюваний знав добре, які будинки пустують, а в які періодично приїжджають господарі. Орієнтувався він і у вуличках.
 
Віджимати вікна викруткою юнак вчився у квартирі в обласному центрі. На злочин йшов вночі. Частину краденого він встиг реалізувати, частину здав на металобрухт, а те що залишилося - правоохоронці вилучили.
 
У скоєному хлопець зізнався. Вирішується питання про оголошення йому підозри згідно статті 185 частина 3 ККУ. Перевіряють його і на причетність до аналогічних злочинів, вчинених на території села.
 

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області