Портал в режимі тестування та наповнення
Незаконний обіг та збут наркотиків - найнебезпечніший вид злочинності, з яким щодня ведуть боротьбу правоохоронці Тернопільщини
Опубліковано 07 лютого 2020 року о 13:40

"Наркоторговці-вбивці", "Стоп наркотик", "Досить мовчати", "Справедливий суд торгівцям смерті","Місто без солей" - з такими вимогами на засідання круглого столу в Головне управління поліції прийшли громадські активісти та жителі Тернополя, які в минулому вживали наркотики.
 
 
Мета зустрічі - обговорення питань щодо незаконного обігу та збуту нарковмісних речовин на території міста та області. Начальник поліції краю Олександр Богомол разом з активістами, представниками органів місцевого самоврядування, керівниками правоохоронних та судових структур, а також журналістами обговорили найважливіші питання та проблеми наркозлочинності краю.
 
 
- Розповсюдження наркотичних засобів через мережу інтернет - проблема номер один не лише для Тернопільської області, але й для всієї держави. Цей бізнес з кожним днем розповсюджується все більше, - заявив Михайло Димида, начальник управління протидії наркозлочинності в Тернопільській області. - Його підрозділ, та профільні служби посилено працюють над усуненням цього виду злочину.
 
 
Наркотики, які продають через інтернет, може придбати будь-хто і будь-де. Викрити таких "бізнесменів" надзвичайно важко тому робота над даними правопорушеннями триває не один місяць.
 
- Три роки тому поліція Тернопільщини була першою в Україні, що задокументувала аналогічну групу. Вісім місяців нам довелося працювати, щоб встановити постачальників, організаторів, потоки коштів як розходилися, встановити закладчиків і якісно задокументувати для того, щоб прокурор мав з чим піти до суду, - повідомив Олександр Богомол.
 
Співпрацює поліція і з органами місцевого самоврядування. Заступник міського голови Владислав Стемковський заявив, що керівництво Тернополя зацікавлене у безпечному та чистому місті. Комунальники разом з поліцією ведуть боротьбу з рекламними надписами на будівлях про продаж заборонених речовин, замальовуючи їх.
 
 
- Питання безпечного міста - це комплекс заходів. Це відеокамери, встановлені по місту. В нас більше 300 відеокамер. Їх на квадратний кілометр або на мешканця найбільше в Україні. Усі камери виводяться на один сервер, де зберігається інформація більше місяця. І вони допомагають правоохоронним органам в розкритті злочинів.
 
На зустріч в поліцію прийшли у минулому наркозалежні люди, які сьогодні ведуть здоровий спосіб життя і намагаються застерегти від своїх помилок інших.
 
 
Ігор - один із них. Чоловік сімнадцять років вживав ін'єкційні наркотики. Сьогодні він від імені своїх товаришів та громадських організацій запропонував співпрацювати з поліцією та спільно боротися з наркорозповсюджувачами.
 
Олександр Богомол запросив ініціативну групу прийти на чергове засідання громадської ради при МВС й обговорити варіанти та можливості співпраці по боротьбі з наркоторгівлею. 
 

 

 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux