Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Послуги рухомого мобільного зв’язку, код 64210000-1 – послуги телефонного зв’язку та передачі даних, код 64212000-5 – послуги мобільного телефонного зв’язку

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2023-11-09-005499-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики на закупівлю: «Послуги рухомого мобільного зв’язку, код 64210000-1 – послуги телефонного зв’язку та передачі даних», код 64212000-5 – послуги мобільного телефонного зв’язкувизначені відповідальним структурним підрозділом ГУНП в Тернопільській області (УІАП ГУНП в Тернопільській області).

Надання послуг в безперервному цілодобовому режимі (365/24/7) з недопущенням припинення надання запропонованих послуг.

Відкриття нових номерів в термін до 1 (однієї) години в робочі дні з 9.00 до 17.30 з часу звернення по телефону та електронній пошті.

Безкоштовна можливість контролювати інформацію по особових рахунках та керувати ними за допомогою USSD команд.

Оператор повинен надати доступ до спеціалізованоїз акритої точки доступу (APN) за допомогою технології GPRS/EDGE/3G/4G. Між Оператором та НПУ має бути створено шифрований VPN IPsec тунель. Дані, які будуть курсувати в тунелі, мають бути стійко закодовані механізмом, який є незворотний, та можуть буди розкодовані лише на протилежній стороні. Коди шифрування та MTU постійно, в залежності від трафіку та/або встановленого часу, змінюються, що повинно унеможливити їх перехоплення та декодування. За допомогою цього туннелю пакети прикладного рівня від спеціалізованого клієнтського программного забезпечення Lis-M маршрутизуються лише на аутентифікаційний proxy-шлюз НПУ, досягають потрібних сервісів та у зворотному напрямку. Тунель, а також спеціалізована закрита точка доступу (APN), обмежені та не повинні мати можливості роботи з будь-якими іншими мережами НПУ.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

  Закупівля послуг проводиться на очікувану вартість 35 000,00 грн., з ПДВ (кошти спеціального фонд), відповідно до затверджених кошторисних призначень та розраховується методом співставлення комерційних пропозицій від потенційних учасників, згідно порядку визначеного методикою МЕРТУ.

 3. Обґрунтування щодо вибору процедури закупівлі: 

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux