Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції в Тернопільській області; вул. Валова, 11, м. Тернопіль, 64001; код за ЄДРПОУ – 40108720.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код за ДК 021:2015 - 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Автомобільні радіостанції Motorola DM4601E UFH (або еквівалент)). Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-02-010660-a.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення потреб підрозділів ГУНП в Тернопільській області автомобільними радіостанціями на 2024 рік, оголошено процедуру «відкриті торги» (з особливостями) на закупівлю товару, код за ДК 021:2015 - 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Автомобільні радіостанції Motorola DM4601E UFH (або еквівалент)).

Очікувана вартість та бюджетні призначення визначено виходячи з середньої ціни на ринку, яка склалась на теперішній час з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020.

Товари, що пропонуються учасником повинні відповідати встановленим діючим законодавством України вимогам якості.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису на 2024 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 454294,70 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку.

Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (з особливостями).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux