Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 45450000-6 (інші завершальні будівельні роботи) (Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з доп

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції в Тернопільській області; вул. Валова, 11, м. Тернопіль, 64001; код за ЄДРПОУ – 40108720.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код за ДК 021:2015 - 45450000-6 (інші завершальні будівельні роботи) (Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з допоміжними приміщеннями ГУНП в Тернопільській області, м. Тернопіль). Ідентифікатор закупівлі - UA-2024-04-26-005023-a.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою проведення капітального ремонту будівлі ГУНП в Тернопільській області на 2024 рік, оголошено процедуру «відкриті торги» (з особливостями) на закупівлю товару, код за ДК 021:2015 - 45450000-6 (інші завершальні будівельні роботи) (Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з допоміжними приміщеннями ГУНП в Тернопільській області, м. Тернопіль).

Очікувана вартість закупівлі визначена на підставі експертної оцінки (позитивна) щодо розгляду кошторисної частини проектної документації робочим проектом: «Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з допоміжними приміщеннями ГУНП в Тернопільській області, м. Тернопіль».

Кошторисна документація повинна складатися у відповідності до Кошторисних норм України "Настанова з визначення вартості будівництва", затверджених наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.Послуги, що пропонуються учасником повинні відповідати встановленим діючим законодавством України вимогам якості.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису на 2024 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 15620756,60 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (з особливостями).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux